Menu

Kontakta AdviceU i Sundsvall

Kontorsansvarig:

Henrik Melander

Telefon:

070-879 47 20

Besöksadress:

Strandgatan 2, Sundsvall

AdviceU Sundsvall

Vi jobbar i Sundsvall

André Nilsson

Rådgivare, Sundsvallandre.nilsson@adviceu.se070-208 58 68

Upphandlingsrådgivare med fokus på IT- drift och IT strategi, förvaltningsstyrning, organisation samt IT- säkerhet.

Ann-Sofie Malm

Administratör , Sundsvallann-sofie.malm@adviceu.se073-274 88 96

Hanterar vår ekonomi, lön och administration

Annelie Abramsson

Rådgivare, Sundsvallannelie.abramsson@adviceu.se070-414 66 94

Verksamhetsrådgivare med bred erfarenhet av verksamhetsnära IT inom offentlig sektor. Hennes specialområden är förvaltning, förvaltningsstyrning, organisationsutveckling, Informationssäkerhet, GDPR och projektledning.

Erik Näslund

Rådgivare, Sundsvallerik.naslund@adviceu.se076-868 69 69

Senior upphandlingsrådgivare med inriktning på IT och välfärdssystem

Håkan Sundberg

Senior verksamhetsutvecklare, Sundsvallhakan.sundberg@adviceu.se070-312 64 02

Senior verksamhetsrådgivare med fokus på analys, förstudier och processbaserad verksamhetsutveckling.

Helen Könberg

Rådgivare, Sundsvallhelen.konberg@adviceu.se070-240 84 91

Upphandlingsrådgivare och projektledare med fokus på system och verksamhetsfrågor kopplade till branchen Utility.

Henning Johnsen

Rådgivare, Sundsvallhenning.johnsen@adviceu.se070 – 209 93 94

Projektledare och upphandlare med lång erfarenhet av telekombranschen och förvaltning samt utveckling, inköp av CRM system.

Henrik Melander

Kontorsansvarig, Sundsvallhenrik.melander@adviceu.se070-879 47 20

Kontorsansvarig. Senior rådgivare inom IT-system och IT-tjänster med expertis inom HR och lön, socialtjänst- samt välfärdssystem.

Krister Henriksson

Rådgivare, Sundsvallkrister.henriksson@adviceu.se072-221 21 10

Rådgivare med expertis inom inom It-handling kopplat mor telefoni samt kommunikation

Linus Gustafsson

Rådgivare, Sundsvalllinus.gustafsson@adviceu.se070 - 301 45 96

Verksamhets- och upphandlingsrådgivare inom branschen utility med fokus på dataskyddsförordningen och ledningssystem för informationssäkerhet (LIS).

Petter Ulander

VD, Sundsvallpetter.ulander@adviceu.se070-212 58 00

VD och senior upphandlingsrådgivare och föreläsare/utbildare inom IT-upphandling.

Sara Elfström

Administratör , Sundsvallsara.elfstrom@adviceu.se070-380 05 07

Sara hanterar lön, ekonomi och administration

Veronica Vågstedt Wärme

Rådgivare, Sundsvallveronica.vagstedt@adviceu.se076-814 89 89

Rådgivare inom IT-system och tjänster med expertis inom telefoni, infrastruktur och standardsystem.

Kontakta oss

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Kontakt